Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice!

Wokół nas pełno nakazów, zakazów i obostrzeń, ale my robimy wszystko, aby wraz z dziećmi cieszyć się, że znowu jesteśmy razem , razem się bawimy i razem uczymy. Za nami dwa święta, które mimo braku upominków były pełne radości, muzyki i zabawy. Jesteśmy przekonani, że Dzień Przedszkolaka i Dzień Chłopca na długo pozostaną w pamięci Przedszkolaków z Janka Wędrowniczka.

A już za kilka dni święto, które zawsze pachniało kwiatami, pełne ciepła, miłych słów i pięknych życzeń – dla Nas od Was. Niech życzenia pozostaną a sympatia przejawi się poprzez wspieranie i obdarowywanie innych. Nie ma wśród pracowników naszego przedszkola osoby, która nie uwielbiałaby zwierząt. Kochamy, posiadamy psy, koty, świnki morskie i chomiki i zawsze wspieramy czworonogi, które naszej pomocy potrzebują. Stąd pomysł, aby w Dniu Edukacji Narodowej kolejny raz wesprzeć podopiecznych Fundacji Schroniska dla Zwierząt w Gaju. My, pracownicy przedszkola podarujemy karmę dla psów i kotów i niezmiernie ucieszymy się, gdy ktoś zechce dołożyć drobny upominek – tym razem dla „bezdomniaków”.

14 października przy wejściu znajdziecie kosz, do którego będziecie mogli włożyć szczyptę dobroci, wrażliwości i empatii  Z góry serdecznie dziękujemy. Dyrekcja i pracownicy Przedszkola nr 7 w Śremie